Методична рада 07.04.2022

Порядок денний:

1.  Про вирішення проблем, пов'язаних з поновленням освітнього процесу під час дії правового режиму воєнного стану (Юрій Якименко, Анатолій Мельниченко)

2. Про зміну процедури та термінів обрання студентами дисциплін на 2022/2023 н.р. (Анатолій Мельниченко)

3.  Про ухвалення рекомендацій щодо спрощеної процедури визнання результатів неформальної/інформальної освіти під час дії правового режиму воєнного стану (Анатолій Мельниченко, Тетяна Желяскова)

4. Про акредитацію освітніх програм під час дії воєнного стану (Олексій Жученко)

5.  Різне:

• Про ухвалення сертифікатних програм (Тетяна Желяскова)
  • Про ухвалення силабусів загальноуніверситетських дисциплін (Тетяна Желяскова)
  • Про подання Експертної ради з навчальних видань щодо рукописів, рекомендованих до присвоєння грифів (Сергій Гожій)