Методична рада 10.12.2020

Порядок денний:

1. Про узгодження Правил прийому до університету на 2021/2022 навчальний рік (Якименко Ю.І.)

2. Про удосконалення системи фізичного виховання в університеті (Мельниченко А.А.)

3. Про обрання та визначення строків укладання контрактів з НПП (Жученко О.А.)

4. Різне:

• Про рекомендацію до затвердження новостворених освітньо-професійної та освітньо-наукової програм «Інтелектуальний аналіз даних та геоінформатика» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки (Мельниченко А.А.)
  • Про затвердження сертифікатної програми «Право інтелектуальної власності» спеціальності 081 «Право» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (Желяскова Т.М.)
  • Про ухвалення Довідника загальноуніверситетських навчальних дисциплін для розробників освітніх програм (Желяскова Т.М.)
  • Про ухвалення ЗУ-Каталогу загальноуніверситетських вибіркових дисциплін (Желяскова Т.М.)
  • Про ухвалення Ф-Каталогу вибіркових навчальних дисциплін циклу професійної підготовки, призначений для здобувачів ступеня доктора філософії (вступ 2020 року) за спеціальністю 035 Філологія (Желяскова Т.М.)
  • Про надання грифів рукописам навчальних видань (Гожій С.П.)