Методична рада 13.05.2021

Порядок денний:

1. Про результати впровадження модулю «Вибір дисциплін» у системі Електронний кампус (Фіногенов О.Д.)

2. Про результати внутрішньої акредитації третього рівня та підготовка повідомлення для формування Графіка акредитації ОП в 2021/2022 н.р. (Жученко О.А.)

3. Про внесення змін до деяких нормативних документів з організації освітнього процесу (Желяскова Т.М.):

– громадське обговорення нової редакції Положення про розроблення, затвердження, моніторинг та перегляд освітніх програм КПІ ім. Ігоря Сікорського;

– ухвалення змін до Положення про сертифікатні програми КПІ ім. Ігоря Сікорського.

4. Про ухвалення освітньо-наукових програм третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (Мельниченко А.А.)

5. Різне:

– Про об’єднання кафедри фізичного виховання та кафедри спортивного вдосконалення на ФБМІ (Карпюк І.Ю.)

– Про створення комісії Методичної ради університету з питань англомовного навчання (Ґудманян А.Ґ.)

– Про ухвалення сертифікатних програм (Желяскова Т.М.)

– Про ухвалення силабусів загальноуніверситетських навчальних дисциплін (Желяскова Т.М.)

– Про надання грифів рукописам навчальних видань (Гожій С.П.)