Навчально-методичний відділ

Навчально-методичний відділ входить до структури навчально-методичного управління департаменту організації освітнього процесу.

Мета та завдання діяльності відділу

Метою діяльності навчально-методичного відділу є забезпечення реалізації цілей освітньої діяльності університету:

• гарантування високої якості підготовки випускників університету на основі глибокої інтеграції навчального, наукового та інноваційного процесів, впровадження нових методів і технологій навчання, підсилення фундаментальної та практичної підготовки;
  • здійснення заходів щодо подальшого реформування вищої освіти і навчального процесу в університеті відповідно до сучасних умов та досягнень науки і техніки.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ВІДДІЛУ

• Підтримка корпоративної культури КПІ ім. Ігоря Сікорського щодо надання якісної сучасної освіти, академічної доброчесності, конкурентності, креативності, ініціативності, прав і свобод людини, базових цінностей та ін.
  • Забезпечення аналізу нормативних документів (зокрема європейських) щодо змісту та методів навчання, планування й організації освітнього процесу та розробка рекомендацій щодо механізмів запровадження відповідних вимог до освітньої діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського.
  • Вивчення й узагальнення досвіду методичної роботи в закладах вищої освіти України та інших країнах і впровадження кращих ідей у КПІ ім. Ігоря Сікорського.
  • Розробка методичних рекомендацій щодо організації й методичного забезпечення освітнього процесу.
  • Аналіз стану інформаційно-методичного забезпечення освітнього процесу.

Контактні дані

Адреса: м.Київ, проспект Перемоги, 37, корпус 1, кімн.: 240, 204-а
тел: 204-82-78, 204-93-91; metod@kpi.ua

Співробітники