Секретаріат приймальної комісії

• Секретаріат Приймальної комісія КПІ ім. Ігоря Сікорського здійснює організацію прийому на навчання за освітніми рівнями бакалавра, магістра та доктора філософії, розробляє та узгоджує Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського, здіснює консультацію вступників, забезпечує організацію прийому документів, своєчасне зарахування до КПІ ім. Ігоря Сікорського.
  • Секретаріату Приймальної комісії підпорядковуються відбіркові комісії факультетів та інститутів. Очолюють Секретаріат Приймальної комісії Заступник голови Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського з організаційних питань та відповідальний секретар Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорськогою

Контактна інформація:

• Адреса Приймальної комісії  КПІ ім. Ігоря Сікорського: вул. Політехнічна, 14, корпус 16, м. Київ.
  • Під час прийому документів відбіркових комісії факультетів можуть бути розміщені в інших корпусах (7, 15, 13, 18).
  • Телефон: (+380 44) 204-96-45, 204-96-46
  • Email: pk@kpi.ua